logo WEDOSNějakou dobu již hostuji webové stránky na hostingu WEDOS a tak bych se chtěl s vámi podělit o nějaké zkušenosti formou recenze.

 

 

Parametry webhostingu WEDOS

Společnost WEDOS nabízí v podstatě dva programy webhostingu.

Miniweb webhosting, který je zdarma k doméně kterou si registrujete u WEDOSU. Má diskový prostor 100 MB a nepodporuje PHP ani databáze, takže je vhodný opravdu na jednoduché weby nebo prezentace.

Webhosting „NoLimit“ je plnohodnotný hosting, vhodný pro většinu středních i větších webů. Parametry jako diskový prostor, traffic, počet databází, počet FTP účtů a emailových schránek a počet subdomén jsou neomezené. Naopak omezená je velikost databáze, která může být maximálně 1 GB. Velikost emailových schránek může být maximálně 5 GB. Paměťový limit u PHP je 128 MB. Další parametry PHP jsou zde. Další zajímavou možností je jeden alias zdarma, což v podstatě znamená, že můžete hostovat na jednom webhostingu dvě nezávislé domény druhého řádu.

WEDOS také nabízí řadu příplatkových služeb k webhostingu.

„NoLimit Extra“ je opravdu pro ty co chtějí maximální výkon bez kompromisů, ale přitom ještě nechtějí využít služeb virtuálních, nebo dedikovaných serverů. Parametry jsou shodné s webhostingem „NoLimit“, ale je zde několik zásadních vylepšení. Lepší parametry PHP, např. paměťový limit 256 MB, prostor pro databáze 2 GB a pro emaily 10 GB. Dále je zde k dispozici denní zálohování a obnova ze zálohy zdarma.

Neomezený počet aliasů, CRON, a další příplatkové služby můžete porovnat tady.

Samozřejmou součástí je možnost používání zabezpečeného FTP (SSL/TLS) a možnost povolit HTTPS s vlastním nebo sdíleným certifikátem zdarma.

Kvalita služeb a ceny

Ceny webhostingových programů, jsou v poměru ke kvalitě poskytovaných služeb velmi přijatelné. Cena webhostingu „NoLimit“ je v době psaní tohoto testu 25 Kč/měsíc a například s příplatkovou službou „NoLimit Extra“ je cena 100 Kč/měsíc. Ceny jsou bez DPH.

Moje hodnocení kvality poskytovaných služeb je velmi vysoké. Rychlost a výkon databázových serverů, přístupové časy, parametry PHP atp. jsou naprosto špičkové, spolu s moderním technickým vybavením a výbornou zákaznickou podporou.

Kontrolní panel – zákaznické centrum

Zákaznická administrace je velmi dobře zpracovaná a přehledná. Lze v ní nastavit vše, co se týká webhostingu, DNS, domén, databází, FTP, emailů, provizního systému a fakturací.

Zákaznická administrace WEDOS

Péče o Zákazníka

Pokud by někomu nestačil výborně zpracovaný systém nápovědy a znalostní báze, může využít vždy ochotnou zákaznickou podporu. Primárně s ní komunikujete pomocí chatu nebo kontaktního formuláře. Váš problém s vámi vždy ochotně vyřeší.

WEDOS se nebojí ani přímého kontaktu se svými zákazníky a pořádá dny otevřených dveří, ze kterých jsou následující videa.

Doplňkové služby

webhostingu lze využít i zajímavý provizní systém a formou affiliate marketingu propagovat společnost WEDOS na svých webových stránkách pomocí bannerů nebo odkazů.

Další službou zdarma je WEDOS disk ve variantě 5 GB, který jistě využijete například k zálohování.

Závěrečné hodnocení

WEDOS je největší a nejrychleji rostoucí hosting v české republice a to mluví za vše. Profesionální přístup, skvělá cenová politika a vysoká kvalita nabízených produktů, nemohla zůstat bez odezvy v podobě mnoha spokojených zákazníků, ke kterým se řadím i já.

Sdílet:
 • email
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkuj.cz!
 • Jaggni to!
 • Top Články.cz
 • Bookmarky.cz
 • vybrali.sme.sk
 • MojeLinky.sk
 • Pozrisi.sk
 • Google Bookmarks
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Add to favorites